587465-2026 - Ergebnis
Tschechien – Elektrizität – Dodávka elektřiny na období 01.01.2027 – 31.12.2029
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka elektřiny na období 01.01.2027 – 31.12.2029
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkého a vysokého napětí na období 01.01.2027 – 31.12.2029.
Interne KennungN006/26/V00000628
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
TitelCentrální dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny na období 01.01.2027 – 31.12.2029 pro resort Ministerstva životního prostředí v hladině nízkého napětí
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkého napětí na období 01.01.2027 – 31.12.2029.
Interne KennungEE_NN
LosLOT-0002
TitelCentrální dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny na období 01.01.2027 – 31.12.2029 pro resort Ministerstva životního prostředí v hladině vysokého napětí
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině vysokého napětí na období 01.01.2027 – 31.12.2029.
Interne KennungEE_VN