2. Verfahren
Verfahren
Titel: UBEZPIECZENIA KOMUNIKACYJNE FLOTY POJAZDÓW NALEŻĄCYCH DO ZAKŁADU GOSPODARKI I USŁUG KOMUNALNYCH SP. Z O. O. W LUBANIU NA LATA 2026-2028
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 66516100-1 - usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej 66514110-0 - usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych 66512100-3 usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków 2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Ubezpieczenie obejmuje: 2.1. ubezpieczenia komunikacyjne: a) ubezpieczenie obowiązkowe odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC p.p.m.), b) ubezpieczenie autocasco (AC, AC/KR), c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdów mechanicznych (NNW), 3. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia) oraz w załącznikach do SWZ/OPZ. 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji. 5. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) pzp. - 20% wartości dla całości zamówienia podstawowego. 6. Termin wykonania zamówienia: Okres ubezpieczenia wynosi 24 miesiące od dnia 15 listopada 2026 roku do dnia 14 listopada 2028 roku w podziale na dwa okresy rozliczeniowe: I okres rozliczeniowy: od dnia 15 listopada 2026 roku do dnia 14 listopada 2027 roku II okres rozliczeniowy: od dnia 15 listopada 2027 roku do dnia 14 listopada 2028 roku 7. Zamówienie zostanie wznowione na okres 12 miesięcy na dotychczasowych warunkach, jeżeli żadna ze stron nie złoży oświadczenia o niewyrażeniu zgody na wznowienie najpóźniej na 6 miesięcy przed upływem terminu wykonania zamówienia
Interne Kennung: 18/ZI/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1 Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 66516100-1 - usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej 66514110-0 - usługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych 66512100-3 usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków 2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części. Ubezpieczenie obejmuje: 2.1. ubezpieczenia komunikacyjne: a) ubezpieczenie obowiązkowe odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych (OC p.p.m.), b) ubezpieczenie autocasco (AC, AC/KR), c) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdów mechanicznych (NNW),