2. Verfahren
Verfahren
Titel: Coördinatie en toezicht sportparken 2026-2030
Beschreibung: De opdracht omvat de coördinatie van en het toezicht op het dagelijks- en jaarlijks onderhoud van de sportparken. Daarnaast omvat dit onder andere het instellen beregening, coördineren onderhoud sportveldverlichting, uitvoeren van kwaliteitsinspecties, geven van adviezen, opstellen van deelopdrachten en het voorbereiden en begeleiden van groot onderhoud sportvelden. Zie het programma van eisen met bijlages
Interne Kennung: POR535
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gemeente Lansingerland volgt, gelet op de aard en de geraamde omvang van de opdracht, een Europese openbare aanbesteding conform de Europese Richtlijn 2014/24/EU, zoals geïmplementeerd in deel 2 van de Aanbestedingswet 2012 (hierna: Aw 2012).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente heeft de wens met één marktpartij een nieuwe overeenkomst af te sluiten voor de dienst “Coördinatie en toezicht onderhoud sportparken Lansingerland”. De overeenkomst heeft de duur van maximaal 5 jaar. De dienst “Coördinatie en toezicht onderhoud sportparken Lansingerland” bestaat uit de inzet van één of meerdere medewerkers, die in hoofdzaak uitvoering geven aan de coördinatie en het toezicht op het dagelijks- en jaarlijks onderhoud van het Bestek 2023-28 “RAW-Raamovereenkomst Onderhoud Sportparken”, coördineren onderhoud beregening en sportveldverlichting, het uitvoeren van kwaliteitsinspecties en het opstellen van adviezen en deelopdrachten. Zie het Programma van Eisen met bijlages
Interne Kennung: 1