587487-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Schutzkleidung – ECHIPAMENTE INDIVIDUALE DE PROTECTIE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ECHIPAMENTE INDIVIDUALE DE PROTECTIE
Beschreibung: ECHIPAMENTE INDIVIDUALE DE PROTECTIE VALORI ESTIMATE : 637.149,00 fara tva Conform prevederilor din Legea nr. 98/2016, autoritatea contractanta va răspunde la solicitările de clarificări/informații suplimentare în a 11-a zi înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor. Termenul limită până la care se pot solicita clarificări sau informații suplimentare este de 20 zile înainte de data limită de depunere a ofertelor. Orice solicitare de clarificari trebuie transmisa in SICAP (http://sicap-prod.e-licitatie.ro/pub)
Interne Kennung: 4701312/08/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: ECHIPAMENTE INDIVIDUALE DE PROTECTIE in conformitate cu cerintele caietului de sarcini
Interne Kennung: 1