587502-2025 - Wettbewerb
Polen – Postdienste – Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, według opisu przedmiotu zamówienia, stanowiącego Załącznik Nr 9 do SWZ. Wykonawca ma dysponować pośrednio lub bezpośrednio co najmniej 2 placówkami (punktami odbiorczymi) na terenie Krakowa, w tym jedną w odległości do 1 km od lokalizacji siedziby Zamawiającego, tj. ul. Bolesława Czerwieńskiego 16, 31-319 Kraków w nawigacji pieszej oraz jedną w granicach Dzielnicy I Miasta Krakowa, czynną do godz. 24:00, 7 dni w tygodniu.
Interne Kennung102/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste, 64113000 Paketpostdienste
5. Los
LosLOT-0014
BeschreibungŚwiadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym i zagranicznym na rzecz Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie