See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa w zakresie przygotowania i przeprowadzenie 6 szkoleń 2-dniowych szkoleń specjalistycznych w podziale na 3 części, szkolenia przeznaczone dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie przeprowadzenia szkoleń specjalistycznych w podziale na 3 części, szkolenia będę organizowane dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej w ramach projektu pn.: „Podnoszenie kompetencji kadr systemu, pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej”. Projekt jest współfinansowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska na lata 2021-2027 z zakresu Osi Priorytetowej 7 Fundusze Europejskie na rzecz rynku pracy i włączenia społecznego na Dolnym Śląsku, Działanie 7.8 Wspieranie włączenia społecznego, Typ 7.8F Podnoszenie kompetencji kadr 2. Podział zamówienia na części: 1) Część 1 - „Jak organizować usługi opiekuńcze, usługi sąsiedzkie oraz specjalistyczne usługi opiekuńcze?” Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pn.: „Jak organizować usługi opiekuńcze, usługi sąsiedzkie oraz specjalistyczne usługi opiekuńcze?” w ramach projektu: „Podnoszenie kompetencji kadr systemu, pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej” dla uczestników szkolenia realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej. 2) Część 2 – „Prowadzenie dokumentacji oraz wydawanie decyzji administracyjnych dot. przyznawania specjalistycznych usług opiekuńczych” Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pn.: „Prowadzenie dokumentacji oraz wydawanie decyzji administracyjnych dot. przyznawania specjalistycznych usług opiekuńczych” w ramach projektu: „Podnoszenie kompetencji kadr systemu, pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej” dla uczestników szkolenia realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej. 3) Część 3 - „Specjalistyczne usługi opiekuńcze” Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pn.: „Specjalistyczne usługi opiekuńcze” w ramach projektu: „Podnoszenie kompetencji kadr systemu, pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej” dla uczestników szkolenia realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części stanowi Załącznik nr 2 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 134033-2025
Interne Kennung: ZP.262.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamówienie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług o wartości powyżej 750 000 euro zgodnie z art. 359 pkt 1 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - „Jak organizować usługi opiekuńcze, usługi sąsiedzkie oraz specjalistyczne usługi opiekuńcze?”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pn.: „Jak organizować usługi opiekuńcze, usługi sąsiedzkie oraz specjalistyczne usługi opiekuńcze?” w ramach projektu: „Podnoszenie kompetencji kadr systemu, pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej” dla uczestników szkolenia realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – „Prowadzenie dokumentacji oraz wydawanie decyzji administracyjnych dot. przyznawania specjalistycznych usług opiekuńczych”
Beschreibung: 2) Część 2 – „Prowadzenie dokumentacji oraz wydawanie decyzji administracyjnych dot. przyznawania specjalistycznych usług opiekuńczych” Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pn.: „Prowadzenie dokumentacji oraz wydawanie decyzji administracyjnych dot. przyznawania specjalistycznych usług opiekuńczych” w ramach projektu: „Podnoszenie kompetencji kadr systemu, pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej” dla uczestników szkolenia realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - „Specjalistyczne usługi opiekuńcze”
Beschreibung: 3) Część 3 - „Specjalistyczne usługi opiekuńcze” Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie przeprowadzenia szkolenia specjalistycznego dla kadr zatrudnionych w obszarze pomocy i integracji społecznej oraz systemu wspierania rodziny i pieczy zastępczej pn.: „Specjalistyczne usługi opiekuńcze” w ramach projektu: „Podnoszenie kompetencji kadr systemu, pomocy i integracji społecznej oraz systemu wsparcia rodziny i pieczy zastępczej na potrzeby świadczenia usług społecznych w społeczności lokalnej” dla uczestników szkolenia realizowanego przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej.