587506-2026 - Auftragsänderung
Estland – Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen – Jakob Westholmi gümnaasiumi juurdeehituse projekteerimine
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jakob Westholmi gümnaasiumi juurdeehituse projekteerimine
Beschreibung: Riigihanke esemeks on Jakob Westholmi Gümnaasiumi juurdeehituse ja ümbritseva ala projekteerimine aadressil Kevade 8, Tallinn. Teenuse tehniline kirjeldus on esitatud alusdokumentide lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 249622-0000
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0000