See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu do wewnątrznaczyniowych zabiegów naprawczych tętniaków aorty brzusznej i piersiowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do wewnątrznaczyniowych zabiegów naprawczych tętniaków aorty brzusznej i piersiowej 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera formularz asortymentowo-cenowy stanowiący załącznik do SWZ. 3. Kody CPV przewidziane w ramach niniejszego zamówienia: 33111730-7- wyroby do angioplastyki V. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA, odpowiednio w odniesieniu do jednej części zamówienia. Przedmiot zamówienia będzie wykonywany sukcesywnie od dnia zawarcia umowy przez okres 12 miesięcy. VI. OPIS CZĘŚCI ZAMÓWIENIA I OFERTY WARIANTOWE, odpowiednio w odniesieniu do jednej części zamówienia. 1. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych w obrębie podanego w formularzu cenowym asortymentu. 2. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 3. Dostawy sprzętu: - Stentgraft aortalny brzuszny - Stentgraft rozwidlony biodrowy będą następowały w sposób ciągły poprzez magazyn komisowy. 4. Płatności za sprzęt dostarczany do magazynu komisowego będą dokonywane po jego wykorzystaniu. 5. Zamawiający będzie przedstawiał Wykonawcy zestawienie wykorzystanego sprzętu, w zależności od intensywności jego wykorzystania – raz lub najwyżej dwa razy w miesiącu, na podstawie którego Wykonawca wystawi fakturę. 5. Każdy Wykonawca ma prawo złożyć tylko jedną ofertę. Złożenie przez jednego Wykonawcę więcej niż jednej oferty lub oferty zawierającej alternatywy powoduje odrzucenie wszystkich ofert złożonych przez danego Wykonawcę. 6. Oferowany w postępowaniu przetargowym asortyment (wymieniony w Formularzu Cenowym) musi być zgodny z opisem przedmiotu zamówienia oraz musi spełniać warunki dopuszczenia do obrotu w placówkach służby zdrowia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 7. Nie spełnienie któregokolwiek z wymaganych parametrów daje podstawę Zamawiającemu do odrzucenia oferty.
Vorherige Bekanntmachung: 498578-2026
Interne Kennung: D-29/N/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Powodem zastosowania procedury przyspieszonej jest pilna potrzeba udzielenia zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111730 Angioplastie-Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Szczegółowy opis Zadania zawiera załącznik do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy
Interne Kennung: Zadanie