See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Reactivi pentru laboratorul de analize medicale – 6 loturi”
Beschreibung: Furnizarea de reactivi pentru laboratorul de analize medicale compatibili cu aparatele din dotare necesari efectuarii analizelor corespunzătoare tuturor pacienților tratați în cadrul Spitalului Municipal Medgidia.
Interne Kennung: 20
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: REACTIVI HEMATOLOGIE
Beschreibung: compatibili cu analizoarele automate de hematologie MINDRAY BC-6200 si BC-6000 produse de Mindray aflate în dotarea laboratorului
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: REACTIVI COAGULARE 1
Beschreibung: compatibili cu coagulometru automat THROMBOLYZER COMPACT X produs de Behnk Electronik aflat in dotarea laboratorului
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: REACTIVI BIOCHIMIE
Beschreibung: compatibili cu analizoarele de biochimie MINDRAY BS800 si MINDRAY BS800M produse de Mindray si analizorul de electroforeza a proteinelor serice Miniphor TS produs de Seleo aflate in dotarea laboratorului
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: REACTIVI IMUNOLOGIE
Beschreibung: compatibili cu analizorul de imunologie CL2000 produs de Mindray aflat in dotarea laboratorului
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: REACTIVI ANALIZA URINII
Beschreibung: compatibili cu Sistemul modular de analiza completă a urinii compus din analizorul LabUMat 2 produs de 77 Electronika Kft și UriSed 3 produs de Pro77 Electronika Kft și cu analizorul LabUReader 2 Plus produs de 77 Electronika Kft aflate in dotarea laboratorului
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: REACTIVI COAGULARE 2
Beschreibung: compatibili cu coagulometru automat COAG L produs de DIAGON în 2022 aflat în dotarea laboratorului
Interne Kennung: 6