587521-2026 - Ergebnis
Slowenien – Ausrüstung für Nierendialyse – Najem dializnih aparatov, vzdrževanje in pripadajoči dializni potrošni material za obdobje 7 let
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem dializnih aparatov, vzdrževanje in pripadajoči dializni potrošni material za obdobje 7 let
Beschreibung: Najem dializnih aparatov, vzdrževanje in pripadajoči potrošni material, ki se dobavlja sukcesivno glede na potrebe.
Interne Kennung: JN 07/2026 (JN-73917)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33181000 Ausrüstung für Nierendialyse
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Najem aparatov in dobav blaga. Celotno javno naročilo se odda samo enemu ponudniku.
Interne Kennung: 527811