2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vltava ř.km 54,14, rekonstrukce Šítkovského jezu
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je kompletní rekonstrukce Šítkovského jezu, zejména doplnění návodní štětové stěny, provedení nového betonového předprsí, sanace přelivné plochy, osazení tvarových kamenů odtrhové hrany a obnovení těžkého kamenného záhozu v podjezí.
Interne Kennung: PVL-4989/2023/830
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45247220 Bau von Wehren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vltava ř.km 54,14 - rekonstrukce Šítkovského jezu