See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa oleju napędowego do ZUOK w Hryniewiczach k/Białegostoku i dostawy oleju napędowego oraz oleju opałowego do ZUOK w Białymstoku”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego do ZUOK w Hryniewiczach k/Białegostoku (Część 1), dostawa oleju napędowego do ZUOK w Białymstoku (Część 2), dostawa oleju opałowego lekkiego do ZUOK w Białymstoku (Część 3).
Interne Kennung: NDZ.231.14.2026.BK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134000 Gasöle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09135000 Heizöle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa oleju napędowego do ZUOK w Hryniewiczach k/Białegostoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja cyklicznych dostaw oleju napędowego (dalej: ON), występującego w dwóch rodzajach: standardowy i o polepszonych właści-wościach niskotemperaturowych, spełniającego wymagania normy PN-EN 590:2022-08 lub równoważnej, albo normy ją zastępującej, oraz wymagania okre-ślone w rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. 2024 poz. 1018), do Zakładu Utylizacji Odpadów Komunalnych w Hryniewiczach koło Białegostoku, gmina Juchnowiec Kościelny (miejsce dostawy).
Interne Kennung: Część 1
Menge: 600 000 Liter
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w czasie trwania Umowy z opcji dotyczącej ilości ON standardowego, w ten sposób, że podczas realizacji zamówienia lub zamówień na ON standardowy będzie mógł żądać zwiększenia dostawy ON standardowego o 60 000 litrów. Łączna ilość zamawianego ON standardowego wraz z opcją nie przekroczy 440 000 litrów. Zamawiający będzie mógł korzystać z opcji sukcesywnie, w całym okresie obowiązywania Umowy, w przypadku wystąpienia zwiększonego zapotrzebowania na ON standardowy. Opcja jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Realizacja zamówienia w ramach opcji nastąpi na warunkach opisanych we Wzorze Umowy dla Części 1 zamówienia (Tom II SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa oleju napędowego do ZUOK w Białymstoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja cyklicznych dostaw oleju napędowego (da-lej: ON), występującego w dwóch rodzajach: standardowy i o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych, spełniającego wymagania normy PN-EN 590+A1:2022-08 lub normy równoważnej, albo normy ją zastępującej, oraz wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. 2024r. poz. 1018) do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku przy ul. Gen. W. Andersa 40F, 15-113 Białystok.
Interne Kennung: Część 2
Menge: 30 705 Liter
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w czasie trwania Umowy z opcji dotyczącej ilości ON, w ten sposób, że podczas realizacji zamówienia lub zamówień będzie mógł żądać zwiększenia ilości dostaw ON standardowego o 1 919 litrów, a dostaw ON o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych o 872 litry. Łączna ilość zamawianego ON standardowego wraz z opcją nie przekroczy 21 109 litrów. Łączna ilość zamawianego ON o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych wraz z opcją nie przekroczy 9 596 litrów. Zamawiający będzie mógł korzystać z opcji sukcesywnie, w całym okresie obowiązywania Umowy, w przypadku wystąpienia zwiększonego zapotrzebowania na ON standardowy lub ON o polepszonych właściwościach niskotemperaturowych. Opcja jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – dostawa oleju opałowego lekkiego do ZUOK w Białymstoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja cyklicznych dostaw oleju opałowego lek-kiego – przeznaczonego do celów opałowych (dalej olej opałowy lekki), spełniającego wymagania określone w normie jakościowej PN-C-96024:2020-12 lub normie równoważnej, albo normie ją zastępującej, o gęstości w temp. 15˚C nie większej niż 840 [kg/m3] oraz o wartości opałowej minimum 41 [MJ/kg] do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku przy ul. Gen. W. Andersa 40F, 15-113 Białystok.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 09135000 Heizöle
Menge: 142 855 Liter
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania w czasie trwania Umowy z opcji dotyczącej ilości oleju opałowego lekkiego, w ten sposób, że podczas realizacji zamówienia lub zamówień będzie mógł żądać zwiększenia całkowitej ilości dostaw oleju opałowego lekkiego o 47 618 litrów. Łączna ilość zamawianego oleju opałowego lekkiego wraz z opcją nie przekroczy 142 855 litrów. Zamawiający będzie mógł korzystać z opcji sukcesywnie, w całym okresie obowiązywania Umowy, w przypadku wystąpienia zwiększonego zapotrzebowania na olej opałowy lekki. Opcja jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji Umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.