2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg gminnych na terenie Gminy Stary Sącz w okresie zimy 2026/2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa z zakresu zimowego utrzymania dróg na terenie gminy Stary Sącz w sezonie zimowym 2026/2027, oraz oczyszczenie nawierzchni jezdni na całej długości drogi oraz obiektów towarzyszących (zatoki autobusowe, chodniki, parkingi, ścieżki rowerowe) po zakończeniu prac związanych z zimowym utrzymaniem dróg. 2. Do zimowego utrzymania przewidziano ok. 164 km dróg, w wyznaczonych 11 obwodach. Wykaz dróg zakwalifikowanych do zimowego utrzymania oraz minimalne wymagane standardy odśnieżania w poszczególnych obwodach wskazano w Załączniku nr 1 do SWZ. 3. Opis stanu utrzymania dróg dla przyjętych standardów określono w Załączniku nr 2 do SWZ. 4. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 3 do SWZ. 5. Wykonawca będzie świadczył usługę zgodnie z zadeklarowanym standardem utrzymania dróg, przy pomocy własnego sprzętu. Usługi świadczone będą w przypadkach występowania zjawisk atmosferycznych – opadów śniegu, występowania śliskości czyli występowania zjawisk pogodowych kwalifikujących użycie sprzętu do odśnieżania, zwalczania śliskości. 6. Dodatkowo, w ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający uprawniony będzie do powierzenia wykonawcy do realizacji zleceń jednostkowych. Zlecenie takie określać będzie: zakres czynności do wykonania oraz wykaz dróg, na których wykonawca winien je zrealizować. Wykonawca zobowiązany będzie do przystąpienia do realizacji zlecenia jednostkowego w terminie nie dłuższym niż zadeklarowany w ofercie czas reakcji. Drogi wskazane w zleceniu jednostkowym nie będą wykraczać poza zakres określony w wykazie dróg dla obwodu, w którym wykonawca świadczył będzie usługi objęte zamówienia w oparciu o zawartą umowę. 7. W ramach przedmiotu zamówienia wykonawca zapewni materiał uszorstniający do likwidacji śliskości na drogach. 8. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych, polegających na powtórzeniu usług objętych zimowym utrzymaniem dróg w zakresie wskazanym w SWZ. Zamówienia te będą mogły zostać udzielone w okresie trwania umowy podstawowej dla danej części zamówienia. Całkowita wartość zamówień, o których mowa w zdaniu pierwszym, nie przekroczy 840 000 zł netto, przy czym wartość zamówień udzielonych dla danej części (obwodu) nie przekroczy 50% wartości umowy podstawowej zawartej na ten obwód. Zamówienia, o których mowa powyżej, zostaną udzielone pod następującymi warunkami: a. Wykonawca na moment udzielenia zamówienia nie podlega wykluczeniu na podstawie przesłanek wskazanych w pkt VI SWZ. b. Usługa świadczona będzie na warunkach określonych w umowie podstawowej.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1: Zimowe utrzymanie dróg w Obwodzie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi zimowego utrzymania dróg gminnych w obwodzie nr 1 (11,20 km). Wykaz dróg objętych przedmiotem zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Opis stanu utrzymania dróg dla przyjętych standardów określono w Załączniku nr 2 do SWZ. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w Specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 3 SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90611000 Straßenreinigung
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2: Zimowe utrzymanie dróg w Obwodzie nr 2
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi zimowego utrzymania dróg gminnych w obwodzie nr 2 (15,72 km). Wykaz dróg objętych przedmiotem zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Opis stanu utrzymania dróg dla przyjętych standardów określono w Załączniku nr 2 do SWZ. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w Specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 3 SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3: Zimowe utrzymanie dróg w Obwodzie nr 3
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi zimowego utrzymania dróg gminnych w obwodzie nr 3 (19,86 km). Wykaz dróg objętych przedmiotem zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Opis stanu utrzymania dróg dla przyjętych standardów określono w Załączniku nr 2 do SWZ. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w Specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 3 SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 3
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4: Zimowe utrzymanie dróg w Obwodzie nr 4
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi zimowego utrzymania dróg gminnych w obwodzie nr 4 (12,18 km). Wykaz dróg objętych przedmiotem zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Opis stanu utrzymania dróg dla przyjętych standardów określono w Załączniku nr 2 do SWZ. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w Specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 3 SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 4
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5: Zimowe utrzymanie dróg w Obwodzie nr 5
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi zimowego utrzymania dróg gminnych w obwodzie nr 5 (13,07 km). Wykaz dróg objętych przedmiotem zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Opis stanu utrzymania dróg dla przyjętych standardów określono w Załączniku nr 2 do SWZ. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w Specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 3 SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 5
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ 6: Zimowe utrzymanie dróg w Obwodzie nr 6
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi zimowego utrzymania dróg gminnych w obwodzie nr 6 (22,19 km). Wykaz dróg objętych przedmiotem zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Opis stanu utrzymania dróg dla przyjętych standardów określono w Załączniku nr 2 do SWZ. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w Specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 3 SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 6
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ 7: Zimowe utrzymanie dróg w Obwodzie nr 7
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi zimowego utrzymania dróg gminnych w obwodzie nr 7 (7,315 km). Wykaz dróg objętych przedmiotem zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Opis stanu utrzymania dróg dla przyjętych standardów określono w Załączniku nr 2 do SWZ. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w Specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 3 SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 7
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ 8: Zimowe utrzymanie dróg w Obwodzie nr 8
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi zimowego utrzymania dróg gminnych w obwodzie nr 8 (8,03 km). Wykaz dróg objętych przedmiotem zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Opis stanu utrzymania dróg dla przyjętych standardów określono w Załączniku nr 2 do SWZ. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w Specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 3 SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 8
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ 9: Zimowe utrzymanie dróg w Obwodzie nr 9
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi zimowego utrzymania dróg gminnych w obwodzie nr 9 (8,89 km). Wykaz dróg objętych przedmiotem zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Opis stanu utrzymania dróg dla przyjętych standardów określono w Załączniku nr 2 do SWZ. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w Specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 3 SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 9
Los: LOT-0010
Titel: CZĘŚĆ 10: Zimowe utrzymanie dróg w Obwodzie nr 10
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi zimowego utrzymania dróg gminnych w obwodzie nr 10 (24,50 km). Wykaz dróg objętych przedmiotem zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Opis stanu utrzymania dróg dla przyjętych standardów określono w Załączniku nr 2 do SWZ. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w Specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 3 SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 10
Los: LOT-0011
Titel: CZĘŚĆ 11: Zimowe utrzymanie dróg w Obwodzie nr 11
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest świadczenie usługi zimowego utrzymania dróg gminnych w obwodzie nr 11 (10,175 km dróg oraz place o pow. 6 050 m2). Wykaz dróg objętych przedmiotem zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Opis stanu utrzymania dróg dla przyjętych standardów określono w Załączniku nr 2 do SWZ. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w Specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 3 SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ 11