2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en renovatie van dieselbevoorradingsinfrastructuur
Beschreibung: De opdracht heeft betrekking op het preventief, correctief en evolutief onderhoud van de dieselbevoorradingsinstallaties op de sites van Antwerpen, Schaarbeek, Melle, Châtelet en Kinkempois. Zij wordt afgesloten voor een meerjarige looptijd. De opdracht omvat eveneens een verplichte optie betreffende de renovatie van de bevoorradingsinstallatie in Antwerpen, waarvan de specificaties zullen worden verduidelijkt in het bestek. De kandidaten dienen een aanvraag tot deelneming in te dienen die voldoet aan de vereisten van de aankondiging van de opdracht en van deze selectieleidraad.
Interne Kennung: WS3228742214
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50500000 Reparatur und Wartung von Pumpen, Ventilen, Hähnen, Metallbehältern und Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223720 Bau von Tankstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WS3228742214 - 1
Interne Kennung: 1