2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding afhandelen aanvragen omgevingsvergunning
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van externe capaciteit voor het, vanuit één verantwoordelijk aanspreekpunt, coördineren en integraal afhandelen van aanvragen voor vergunningen voor omgevingsplanactiviteiten (BWT). De opdrachtnemer stelt daartoe deskundige vergunningverleners beschikbaar die zelfstandig maar onder eindverantwoordelijkheid van de ODMH-werkzaamheden uitvoeren binnen het geldende wettelijke en beleidsmatige kader. Zie leidraad
Interne Kennung: 382049
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75130000 Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nvt
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 382049
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 75130000 Servicios de apoyo a los poderes públicos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Nvt