587578-2026 - Ergebnis
Tschechien – Elektrizität – Nákup elektřiny pro období 01.01.2028 – 31.12.2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup elektřiny pro období 01.01.2028 – 31.12.2028
BeschreibungPředmětem plnění je zajištění dodávek elektřiny formou nákupu při Českomoravské komoditní burze Kladno, se sídlem Kladno, Kročehlavy nám. Sítná 3127, IČ 49546392,*), prostřednictvím burzovního dohodce - společnosti PROSPEKSA (obj. č. 7262001183 ze dne 5.2.2026) pro potřeby DPP na 1 rok (od 1.1.2028 do 31.12.2028), v celkovém objemu 369 826 MWh ve dvou částech, a to: Část 1 VZ: Předmětem veřejné zakázky je dodávka elektřiny v předpokládaném souhrnném množství 3 542 MWh na napěťové hladině nízkého napětí (NN) v období od 1. 1. 2028 do 31. 12. 2028. Část 2 VZ: Předmětem veřejné zakázky je dodávka elektřiny v předpokládaném souhrnném množství 366 284 MWh na napětové hladině vysokého napětí (VN) v období od 1. 1. 2028 do 31. 12. 2028.
Interne KennungNákup elektřiny pro období 01.01.2028 – 31.12.2028
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des VerfahrensZadavatel nakoupil dodávky komodity na Českomoravské komoditní burze Kladno (dále jen „ČMKB“) v souladu s § 64 písm. c) zákona.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkého napětí
BeschreibungDodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkého napětí na období 01.01.2028 – 31.12.2028 v předpokládaném množství 3 542 MWh.
Interne Kennung000344 00 26
LosLOT-0002
TitelDodávka elektřiny v napěťové hladině vysokého napětí
BeschreibungDodávka elektřiny v napěťové hladině vysokého napětí na období 01.01.2028 – 31.12.2028 v předpokládaném množství 366 284 MWh.
Interne Kennung000345 00 26