587582-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen – Echipamente de Laborator 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Echipamente de Laborator 2026
Beschreibung: Furnizarea de echipamente de laborator intr-un numar de 3 loturi (3 bucati produse), conform caiet de sarcini, necesare pentru buna desfasurare a activitatii de laborator a Serviciilor din cadrul IISPV
Interne Kennung: 5015
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SISTEM ANALIZA DIRECTA DART CU SPECTOMETRU MASA
Beschreibung: SISTEM ANALIZA DIRECTA DART - necesar bunei desfasurari a activitatii serviciului NAC
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: MASINA AUTOMATA DE SPALAT STICLARIE
Beschreibung: MASINA AUTOMATA DE SPALAT STICLARIE - necesara bunei desfasurari a activitatii serviciului Chimie.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: INCUBATOR CU RACIRE
Beschreibung: INCUBATOR CU RACIRE - necesar bunei desfasurari a activitatii serviciului Microbiologie.
Interne Kennung: 3