587588-2025 - Wettbewerb
Polen – Kleinbusse – Dostawa samochodu do przewozu 9 osób dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samochodu do przewozu 9 osób dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu do przewozu 9 osób 1 szt. dla Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik 1.
Interne KennungWK.2370.20.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungWK.2370.20.2025.1