See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Studie van een fietsbrug over het kanaal Gent-Oostende te Aalter.
Beschreibung: De diensten omvatten een uitgebreide inventarisatie, een variantenstudie, het opmaken van een voorontwerp en ontwerp van een fietsbrug over het kanaal Gent-Oostende te Aalter, het opmaken van een aanbestedingsklaar dossier en het opmaken van een aanvraagdossier voor de omgevingsvergunning, inclusief opvolgen van het decreet basisbereikbaarheid, het opmaken van de uitvoeringsstudie en het opvolgen van de uitvoering.
Interne Kennung: ARW-26-017
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322300 Planungsleistungen für Brücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71220000 Architekturentwurf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ARW-26-017 - 1
Interne Kennung: 1