2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji nadzoru inwestorskiego przy realizacji inwestycji pn. Okocimskie Centrum Dziedzictwa – rozbudowa, przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków dawnej słodowni i spichlerza
Beschreibung: Zadaniem Wykonawcy będzie nadzór inwestorski nad realizacją zamówienia w formule „zaprojektuj i wybuduj” pn. „Okocimskie Centrum Dziedzictwa – rozbudowa, przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków dawnej słodowni i spichlerza oraz budowa niezbędnej infrastruktury technicznej wraz z budową parkingu” dotyczący następujących branż: konstrukcyjno – budowlanej, sanitarnej elektrycznej konserwatorskiej
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71540000 Bauverwaltungsleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pełnienie funkcji nadzoru inwestorskiego przy realizacji inwestycji pn. Okocimskie Centrum Dziedzictwa – rozbudowa, przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków dawnej słodowni i spichlerza oraz budowa niezbędnej infrastruktury technicznej wraz z budową parkingu w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Beschreibung: Zadaniem Wykonawcy będzie nadzór inwestorski nad realizacją zamówienia w formule „zaprojektuj i wybuduj” pn. „Okocimskie Centrum Dziedzictwa – rozbudowa, przebudowa i zmiana sposobu użytkowania budynków dawnej słodowni i spichlerza oraz budowa niezbędnej infrastruktury technicznej wraz z budową parkingu” dotyczący następujących branż: konstrukcyjno – budowlanej, sanitarnej elektrycznej konserwatorskiej Do pełnienia funkcji Koordynatora Zespołu Zamawiający wyznacza przedstawiciela Wykonawcy – Inspektora w branży konstrukcyjno-budowlanej. Adres inwestycji: Brzesko, ul. Browarna nr 40 (słodownia) oraz nr 45 (spichlerz). Działki ewidencyjne nr 2245/2, 2245/7, 2245/3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, na który składa się Program funkcjonalno – użytkowy Okocimskiego Centrum Dziedzictwa w Brzesku (grudzień 2024, aktualizacja kwiecień 2026) wraz z załącznikami oraz załączniku nr 8 -Projektowane Postanowienia Umowy (PPU) .
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71247000 Supervision of building work
Additional classification (cpv): 71520000 Construction supervision services, 71540000 Construction management services
5. Lot
Lot: LOT-0001