See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie twee FACSlyric-systemen, installatie, training, consumables en onderhoud
Beschreibung: Het onderhands gunnen van een overheidsopdracht boven de EU-drempelwaarde. Met een beroep op de technische uitzondering van artikel 2.32 lid 1 onderdeel b sub 2 Aw 2012. Aanschaf van twee FACSlyric-systemen voor de afdeling Hematologisch Laboratorium, Amsterdam UMC locatie VUmc, inclusief installatie, training, consumables en onderhoud voor 10 jaar. 2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering twee FACSlyric-systemen inclusief installatie, training, consumables en onderhoud voor een contractduur van 10 jaar
Beschreibung: Levering twee FACSlyrics-systemen ten behoeve van Hematologisch laboratorium Amsterdam UMC. Dit betreft een voorlopige transparantie voor een onderhandelingsprocedure zonder aankondiging, hierbij gebruik makend van artikel 2.32 lid 1 onderdeel b sub 2 Aw 2012. van de Aanbestedingswet 2012 omdat mededinging om technische redenen ontbreekt.
Interne Kennung: 1