587624-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Varovanje objektov, ljudi in premoženja v Nastanitvenem centru Postojna
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Varovanje objektov, ljudi in premoženja v Nastanitvenem centru Postojna
Beschreibung: Varovanje objektov, ljudi in premoženja v Nastanitvenem centru Postojna. Kraj izvedbe storitev je Nastanitveni center Postojna, Volaričeva 5d, 6230 Postojna. Naročnik lahko naroči dodatne storitve in varnostnike v primeru potrebe na dodatni lokaciji, ki je oddaljena največ 30 km od NC Postojna.
Interne Kennung: JN-78033
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Varovanje objektov, ljudi in premoženja v Nastanitvenem centru Postojna
Interne Kennung: 529443