2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń biurowych w Urzędzie Regulacji Energetyki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania pomieszczeń biurowych w siedzibie Urzędu Regulacji Energetyki z siedzibą w Warszawie przy ul. Towarowej 25a wraz z dostawą artykułów toaletowych i środków czystości. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ pn. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: BDG.SOPiK.260.10.2026.MMa
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającej na przedłużeniu obowiązywania umowy do 12 miesięcy i/lub poprzez zwiększenia metrażu powierzchni przeznaczonej do sprzątania w stosunku do zapotrzebowania określonego w pkt. 3.2 Załącznika nr 1 do SWZ, maksymalnie do 1 500 m2 zakresu zamówienia podstawowego.