See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup obiektów do Muzeum Sztuk Użytkowych w Zamku Królewskim w Poznaniu, oddziału MNP
Beschreibung: Zakup obiektów: dzbanuszek do kawy, para ośmiobocznych talerzy z dekoracją w stylu Kakiemona, Para teryn z pokrywkami i podstawkami, para wraz z pokrywkami
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92311000 Kunstwerke
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: AZ.281.2.20.2023