2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa infrastruktury przetwarzania i składowania danych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa posiadanej przez Zamawiającego infrastruktury przetwarzania i składowania danych poprzez dostawę kompatybilnych z istniejącym środowiskiem, nowych 3 serwerów stelażowych wraz z wdrożeniem oraz udzieleniem 5 letniej gwarancji i zapewnieniem wsparcia producenta na okres 5 lat od daty dostawy serwerów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania jakościowe, znajdują się w projekcie umowy (wraz z jej załącznikami) stanowiącym Załącznik nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 445383-2025
Interne Kennung: CUI-ZZ.3201.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001