2. Verfahren
Verfahren
Titel: Subministrament de camiones 4x4 amb grua i bolquet per a realizar les tasques de manteniment de platges.
Beschreibung: Subministrament de camiones 4x4 amb grua i bolquet per a realizar les tasques de manteniment de platges.
Interne Kennung: 88/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142300 Muldenkipper
5. Los
Los: LOT-0000