587697-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Nahrungsmittel – Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych i wody mineralnej dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie i jednostek podległych (6 części)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy artykułów spożywczych i wody mineralnej dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie i jednostek podległych (6 części)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów spożywczych i wody mineralnej dla Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie i jednostek podległych do miejsc dostaw wskazanych w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung318808-2025
Interne KennungK.ROZ.2710.45.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser, 15842000 Schokolade und Süßwaren, 15511210 UHT-Milch, 15512000 Rahm, 15820000 Zwieback und Kekse; haltbares Gebäck und Kuchen, 15321000 Fruchtsäfte, 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
5. Los
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Dostawa artykułów spożywczych i wody mineralnej dla Zarządu Zlewni w Krakowie
BeschreibungDostawa artykułów spożywczych i wody mineralnej dla Zarządu Zlewni w Krakowie
Interne KennungCz.3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser, 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren, 15511210 UHT-Milch, 15512000 Rahm, 15820000 Zwieback und Kekse; haltbares Gebäck und Kuchen, 15321000 Fruchtsäfte
Optionen
Beschreibung der OptionenOpcja będzie polegała na złożeniu dodatkowych zamówień cząstkowych w danej CZĘŚCI na asortyment dostaw o sumarycznej, maksymalnej wartości OPCJI do 50% maksymalnej wartości Umowy brutto w tej CZĘŚCI, z jednoczesnym zachowaniem cen jednostkowych przedstawionych przez Wykonawcę w ofercie. W przypadku, gdy Zamawiający zdecyduje się na skorzystanie z Opcji w danej CZĘŚCI złoży Wykonawcy jednostronne, pisemne oświadczenie, najpóźniej na 3 dni przed upływem terminu obowiązywania niniejszej umowy, zawierające liczby/ilości zamawianego asortymentu dostaw, których dostarczenie ma nastąpić w ramach Opcji. Zamawiający może korzystać z Opcji wielokrotnie, aż do osiągnięcia maksymalnej wartości Opcji w danej CZĘŚCI. W przypadku skorzystania z Opcji, postanowienia Umowy w zakresie cen, terminów dostaw stosuje się bezpośrednio do zamówień cząstkowych złożonych w ramach Opcji. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z Opcji, Wykonawcy nie przysługuje jakiekolwiek roszczenie z tego tytułu.