2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drvič na spracovanie bio a kuchynského BRO a nakladač pre kompostáreň
Beschreibung: Predmetom zákazky je nákup drviča na spracovanie bio a kuchynského biologicky rozložiteľného odpadu a nakladača pre kompostáreň. Špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v súťažných podkladoch a v ich prílohách.
Interne Kennung: 01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43414000 Mahlmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144710 Lademaschinen auf Reifen
5. Los
Los: LOT-0001