2. Verfahren
Verfahren
Titel: "E-ticketing faza 2; Grupa 1 - Unapređenje sigurnosti postojećeg sustava implementacijom video nadzora; Grupa 2 - Nadogradnja e-ticketing sustava"
Beschreibung: Projekt "E-ticketing faza 2" koji je nastavak ITU projekta "Implementacija sustava e-Ticketing u Promet d.o.o." je opisan u sljedećem: 1. GRUPA: Unapređenje sigurnosti postojećeg sustava implementacijom videonadzora • ugradnja videonadzora u 180 autobusa 2. GRUPA: Nadogradnja e-Ticketing sustava • postavljanje dodatna 132 validatora u svim gradskim autobusima • postavljanje 8 automata za prodaju karata i nadopunu vrijednosnih kartica • instalacija 20 informacijskih panela na autobusnim stajalištima • kreiranje modula Upravljanje korisničkim računom te dodavanje novih funkcionalnosti unutar sustava prodaje.
Interne Kennung: VN-EBR-3/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48813000 Passagierinformationssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Unapređenje sigurnosti postojećeg sustava implementacijom video nadzora
Beschreibung: Ugradnja videonadzora u 180 autobusa.
Interne Kennung: VN-EBR-3/26-1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32323500 Video-Überwachungssystem
Los: LOT-0002
Titel: Nadogradnja e-ticketing sustava
Beschreibung: • postavljanje dodatna 132 validatora u svim gradskim autobusima • postavljanje 8 automata za prodaju karata i nadopunu vrijednosnih kartica • instalacija 20 informacijskih panela na autobusnim stajalištima • kreiranje modula Upravljanje korisničkim računom te dodavanje novih funkcionalnosti unutar sustava prodaje Postojeći e-Ticketing sustav je implementiran na Windows 11 operativnom sustavu stoga je nužno uskladiti programsko rješenje sa istim.
Interne Kennung: VN-EBR-3/26-2