587712-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien – Laboratorijske storitve
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratorijske storitve
Beschreibung: Predmet javnega naročila so laboratorijske preiskave s področja mikrobiologije, laboratorijske preiskave s področja transfuziologije, s področja laboratorijske diagnostike pljučnih bolezni in s področja biokemije.
Interne Kennung: JN-78539
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85145000 Dienstleistungen von medizinischen Laboratorien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mikrobiološke laboratorijske preiskave 1
Beschreibung: Predmet javnega naročila so laboratorijske preiskave s področja mikrobiologije.
Interne Kennung: 529134
Los: LOT-0002
Titel: Mikrobiološke laboratorijske preiskave 2
Interne Kennung: 529135
Los: LOT-0003
Titel: Mikrobiološke laboratorijske preiskave 3
Interne Kennung: 529136
Los: LOT-0004
Titel: Mikrobiološke laboratorijske preiskave 4
Interne Kennung: 529137
Los: LOT-0005
Titel: Mikrobiološke laboratorijske preiskave 5
Interne Kennung: 529138
Los: LOT-0006
Titel: Laboratorijske preiskave s področja transfuziologije
Beschreibung: Predmet javnega naročila so laboratorijske preiskave s področja transfuziologije.
Interne Kennung: 529139
Los: LOT-0007
Titel: Laboratorijske preiskave s področja pljučne diagnostike
Beschreibung: Predmet javnega naročila so laboratorijske preiskave s področja laboratorijske diagnostike pljučnih bolezni.
Interne Kennung: 529140
Los: LOT-0008
Titel: Biokemijske laboratorijske preiskave 1
Beschreibung: Predmet javnega naročila so laboratorijske preiskave s področja biokemije.
Interne Kennung: 529141
Los: LOT-0009
Titel: Biokemijske laboratorijske preiskave 2
Interne Kennung: 529142
Los: LOT-0010
Titel: Biokemijske laboratorijske preiskave 3
Interne Kennung: 529143
Los: LOT-0011
Titel: Biokemijske laboratorijske preiskave 4
Interne Kennung: 529144
Los: LOT-0012
Titel: Mikrobiološke laboratorijske preiskave 6
Interne Kennung: 529145