2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż mobilnego węzła betoniarskiego o wydajności min. 25 m3/godz. wibrowanego betonu w ramach realizacji zadania: „Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Braniewo – PGR 2” oraz dostawa i montaż silosu na cement o pojemności min. 75 ton w ramach realizacji zadania: „Zakup sprzętu niezbędnego do modernizacji infrastruktury drogowej na terenie Gminy Braniewo”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowego mobilnego węzła betoniarskiego o wydajności min. 25 m3/godz. wibrowanego betonu w wersji szybko-przestawnej z systemem recyklingu betonu i wyposażeniem dodatkowym. Urządzenia, o których mowa powyżej muszą zapewnić uzyskanie odpowiedniej mieszaniny poprzez połą-czenie kilku frakcji kruszyw z innymi składnikami (takimi jak cement) w odpowiedniej proporcji dla otrzy-mania finalnego produktu oraz umożliwić odzysk kruszywa i wody płuczkowej z niewykorzystanego nie-związanego betonu, które można będzie ponownie wykorzystać w produkcji. Urządzenie musi posiadać certyfikat CE i umożliwiać spełnianie norm produkcji betonu według normy EN-206-1 lub równoważnej. 2. Dostawa i montaż przedmiotu zamówienia wykonywana będzie w ramach realizacji zadnia inwestycyjnego pn.: „Budowa wytwórni betonu towarowego o wydajności 25m3/h”, na podstawie dokumentacji stanowiącej załącznik nr 9 do niniejszej SWZ. 3. Przedmiot zamówienia jest dofinansowany z Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, w ramach naboru wniosków: Nr promesy Edycja6PGR/2023/3205/PolskiLad, z wyjątkiem zadania opisanego w ust. 7 dotyczącego dostawy i montażu silosu na cement z pełnym wyposażeniem, które jest dofinansowane Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, w ramach naboru wniosków: Nr promesy Edycja8/2023/4537/PolskiLad.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44613110 Silos, 43413000 Beton- oder Mörtelmischer, 42641300 Werkzeugmaschinen für die Bearbeitung von Beton, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001