See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków dezynfekcyjnych oraz preparatów biobójczych (ZP-39/2026)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków dezynfekcyjnych oraz preparatów biobójczych dla: Apteka – ul. Cegłowska 80 Apteka – ul. Inflancka 6
Vorherige Bekanntmachung: 262577-2026
Interne Kennung: ZP-39/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Ze względu na ryzyko niezapewnienia ciągłości umów przetargowych w zakresie dostawy środków dezynfekcyjnych oraz preparatów biobójczych wskazane jest skrócenie terminu na składanie ofert.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0034
Titel: PAKIET 34
Beschreibung: pakiet 34 - Jednorazowe gaziki do dezynfekcji nasączone alkoholem izopropylowym do jednorazowego użytku
Interne Kennung: PAKIET 34
Los: LOT-0035
Titel: PAKIET 35
Beschreibung: pakiet 35 - Preparat do oczyszczania, przemywania, nawilżania i pielęgnacji ostrych, przewlekłych i zakażonych ran oraz oparzeń 1 i 2 stopnia
Interne Kennung: PAKIET 35
Los: LOT-0036
Titel: PAKIET 36
Beschreibung: pakiet 36 - Preparat do oczyszczania, przemywania, nawilżania i pielęgnacji ostrych, przewlekłych i zakażonych ran oraz oparzeń 1 i 2 stopnia I
Interne Kennung: PAKIET 36
Los: LOT-0037
Titel: PAKIET 37
Beschreibung: pakiet 37 - Preparat do oczyszczenia i nawilżania powierzchni rany oraz do opatrywania odleżyn, owrzodzeń żylnych, do opatrywania oparzeń 1 i 2 stopnia
Interne Kennung: PAKIET 37
Los: LOT-0038
Titel: PAKIET 38
Beschreibung: pakiet 38 - Preparat do czyszczenia i pielęgnacji zanieczyszczonej skóry pacjenta
Interne Kennung: PAKIET 38
Los: LOT-0039
Titel: PAKIET 39
Beschreibung: pakiet 39 - Rękawice/chusteczki do mycia i pielęgnacji ciała pacjentów produkt
Interne Kennung: PAKIET 39