2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tampere-talon tekniset palvelut
Beschreibung: Tampere-talon tekniset palvelut. Hankinnasta tehdään väliaikainen sopimus ja uusi menettely vuonna 2027.
Interne Kennung: 624693
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0000