2. Verfahren
Verfahren
Titel: Visokozmogljiv osciloskop z možnostjo prikazovanja v stvarnem času
Beschreibung: Nabava visokozmogljivega osciloskopa z možnostjo prikazovanja v stvarnem času z najmanj dvema kanaloma pasovne širine vsaj 40 GHz in hitrostjo vzorčenja najmanj 256 G vzorcev na sekundo ter pomnilnikom kapacitete najmanj 1 G točk na kanal, namenjenega raziskovalnim in razvojnim meritvam na področju mikroelektronike, visokofrekvenčne elektronike, komunikacijskih sistemov ter naprednih digitalnih in radiofrekvenčnih vmesnikov, vključno s transportom, dostavo, namestitvijo, zagonom opreme/sistema ter demonstracijo delovanja pri uporabniku, skladno s tehničnimi specifikacijami.
Interne Kennung: JN-78558
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38342000 Oszilloskope
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Nabava visokozmogljivega osciloskopa z možnostjo prikazovanja v stvarnem času z najmanj dvema kanaloma pasovne širine vsaj 40 GHz in hitrostjo vzorčenja najmanj 256 G vzorcev na sekundo ter pomnilnikom kapacitete najmanj 1 G točk na kanal, namenjenega raziskovalnim in razvojnim meritvam na področju mikroelektronike, visokofrekvenčne elektronike, komunikacijskih sistemov ter naprednih digitalnih in radiofrekvenčnih vmesnikov, vključno s transportom, dostavo, namestitvijo, zagonom opreme/sistema ter demonstracijo delovanja pri uporabniku, skladno s tehničnimi specifikacijami. 302/2-RIUM2-FERI-11/26
Interne Kennung: 529217
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN-78558
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38342000 Oscilloscopes
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 529217