2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESIVNA DOBAVA POGONSKEGA GORIVA – SKLOP 1: POGONSKA GORIVA ZA LOKACIJO PRAGERSKO.
Beschreibung: Sukcesivna dobava pogonskega goriva za potrebe izvajanja dejavnosti družbe na naročnikovi lokaciji CERO Pragersko. Ocenjene količine za obdobje 15 mesecev (v litrih): Diesel: 186.700 l, Bencin 95-oktanski: 2.500 l. Okvirni sporazum se sklepa za obdobje od podpisa okvirnega sporazuma in najhitreje od 1. 10. 2026 do 31. 12. 2027.
Interne Kennung: JN-78559
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09134200 Dieselkraftstoff
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 529218