2. Verfahren
Verfahren
Titel: vroegsignalering schulden
Beschreibung: De algemene doelstelling voor Vroegsignalering van schulden en het aanbieden van ondersteuning is het voorkomen dat betalingsachterstanden van de vaste lasten huur, energie, water en zorg, uitgroeien tot problematische schulden. 2900261,00
Interne Kennung: AI2026.02.08
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De geraamde totale opdrachtwaarde overschrijdt de Europese drempelwaarde van €750.000,-. Op grond van aanbestedingswet 2012 en inkoopbeleid van gemeente Almere dient een openbare procedure te worden gevolgd. Omdat er sprake is van een sociale- en andere specifieke dienst - SAS is beperkt Europees regime van toepassing. Er wordt gegund op Beste prijskwaliteitsverhouding.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Vroegsignalering schulden & budgetbegeleiding en budgetcoaching
Beschreibung: De algemene doelstelling voor Vroegsignalering van schulden en het aanbieden van ondersteuning is het voorkomen dat betalingsachterstanden van de vaste lasten huur, energie, water en zorg, uitgroeien tot problematische schulden. Het doel van preventieve budgetbegeleiding en -coaching is inwoners met (beginnende) financiële zorgen tijdig te ondersteunen door het versterken van financiële vaardigheden, inzicht en zelfredzaamheid. Dit voorkomt escalatie en vergroot de kans dat inwoners hun financiën stabiel kunnen beheren. Budget-coaching is gericht op het ontwikkelen van kennis, vaardigheden en financieel gedrag dat nodig is om zelfstandig financiële stabiliteit te bereiken. 2275000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Looptijd contract 18 maanden met optie tot verlenging van 1 maal 24maanden
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: vroegsignalering schulden
Identificador interno: AI2026.02.08
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85300000 Servicios de asistencia social y servicios conexos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Opciones:
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: AI2026.02.08
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties: