587751-2026 - Ergebnis
Niederlande – Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten – Raamovereenkomst asfalt en overige verhardingsonderhoud Texel 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst asfalt en overige verhardingsonderhoud Texel 2026
Beschreibung: De raamovereenkomst zal werk omvatten dat hoofdzakelijk uit de volgende werkzaamheden bestaat: - Frezen en afvoeren van asfaltverhardingen; - Opbreken van elementenverharding; - Leveren en aanbrengen van fundering; - Leveren en aanbrengen van asfaltlagen; - Leveren en aanbrengen van elementenverharding; - Leveren en aanbrengen markeringen; - Toepassen verkeersmaatregelen; - Overige bijkomende werkzaamheden. De verwachte hoeveelheid van het werk binnen de raamovereenkomst is: €4.800.000,00
Interne Kennung: 2026-02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Texel
Beschreibung: De delen van Texel die in beheer zijn van de gemeente Texel de verwachte omvang van de opdracht is: €4.800.000,00
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - Levering van elementenverharding voor werkzaamheden die buiten de overeenkomst vallen
587751-2026 - Resultaat
Nederland – Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden – Raamovereenkomst asfalt en overige verhardingsonderhoud Texel 2026
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2026-02
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: