See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract voor een landmeter-expert voor de opmeting en waardering van onroerende goederen, het onderhandelen bij grondverwervingen en de dossieropmaak voor het wijzigen van gemeentewegen in 2025-2029
Beschreibung: De gemeente Herent wenst een landmeter-expert en een onderhandelaar aan te stellen om opmetingsplannen en schattingsverslagen op te maken respectievelijk de nodige gesprekken te voeren met het oog op verwerving van gebouwen of gronden. Bijkomend wenst zij ondersteuning bij het opstellen van plaatsbeschrijvingen bij (bouw)werken en de opmaak van dossiers in het kader van de aanleg, de wijziging, de verplaatsing en de opheffing van gemeentewegen. De opdracht wordt in drie percelen opgedeeld. De opdracht wordt gegund bij wijze van raamovereenkomst, zoals bedoeld in artikel 43 van de wet van 17 juni 2016, met meerdere deelnemers waarbij alle voorwaarden in de raamovereenkomst zijn bepaald. Er wordt voor elk perceel een raamovereenkomst gesloten met de twee inschrijvers die een formeel en materieel regelmatige offerte hebben ingediend en die bij de analyse van de gunningscriteria de twee hoogste eindscores hebben behaald. Voor de uitvoering van de opdrachten wordt gewerkt met een beurtrolsysteem, zonder heropening van mededinging, overeenkomstig volgende termen: - Elke deelnemer zal beurtelings een bestelbon toegekend worden. - In de hypothese dat de deelnemer te kennen geeft de toegekende bestelling niet te kunnen uitvoeren conform de bepalingen van dit bestek (bijvoorbeeld vanwege een te drukke periode), zal de bestelbon overgemaakt worden aan de andere geselecteerde deelnemer. Indien er sprake is van een (vermoeden van een) belangenconflict bij een toegewezen opdracht, brengt de betrokken deelnemer de aanbesteder hiervan onverwijld en schriftelijk op de hoogte. In dit geval wordt de bestelbon overgemaakt aan de andere geselecteerde deelnemer. - Als de deelnemer tot drie keer toe in gebreke blijft de bepalingen als opgenomen in dit bestek na te leven (bijvoorbeeld de leveringstermijn), zal deze geen bestelbonnen meer toegekend krijgen. In geval van een (vermoeden van een) belangenconflict dat niet (correct) wordt gecommuniceerd naar de aanbesteder toe, volgt dezelfde sanctie na één keer. De aanbestedende overheid behoudt zich het recht voor de opdracht niet te gunnen. De betrokken goederen liggen in de gemeente Herent. De opmetingen, schattingen en onderhandelingen kaderen in procedures van grondverwerving of het wijzigen van gemeentewegen. De opdracht kan 3 keer stilzwijgend verlengd worden, telkens voor één jaar.
Interne Kennung: PPP00O-2204/5267/2025/2204
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 'landmetersopdrachten'
Beschreibung: Perceel 1 ‘Landmetersopdrachten’ Hieronder valt: - het opmeten van een grond, de opmaak van een proces verbaal van grondbepaling en van een opmetingsplan; - het afpalen van een grond; - de opmaak of actualisatie van een schattingsverslag van een onroerend goed (grond en/ of gebouw), rekening houdend met eventuele zakelijke (gebruiks)rechten; - opmaak van beperkte schetsontwerpen/ plannen.
Interne Kennung: 2025/2204_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 'onderhandelingen'
Beschreibung: Hieronder wordt begrepen: - aankooponderhandelingen met eigenaars; - onderhandelingen met pachters en/ of huurders met het oog op de stopzetting van de pacht- of huurovereenkomst.
Interne Kennung: 2025/2204_2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 'dossieropmaak voor aanpassing gemeentewegen'
Beschreibung: Dit houdt in: - opmaak gemeentelijk rooilijnplan bij aanleg, wijziging of verplaatsing van een gemeenteweg; - opmaak grafisch plan voor opheffing van een gemeenteweg; - de plannen bevatten de volgens het gemeentewegendecreet van 3 mei 2019 vereiste informatie; - berekening van de waardevermeerdering of –vermindering ten gevolge van de aanleg, wijziging, verplaatsing of opheffing van een gemeenteweg; - verzamelen en vermelden van de (wettelijk vereiste) informatie en gegevens volgens bijlage 4 bij de procedurenota van 25 maart 2021 van de deputatie Vlaams-Brabant; - afpaling; - prekadastratie waar nodig.
Interne Kennung: 2025/2204_3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 'opstellen van een plaatsbeschrijving'
Beschreibung: Dit houdt in: het opstellen van een omstandige plaatsbeschrijving omvat een gedetailleerde beschrijving (d.m.v. een beschrijving en relevante foto’s en/of video’s) van de bestaande toestand van de aanpalende en niet-aanpalende eigendommen, voor de aanvang der werken, waarbij de bestaande gebreken (scheuren, barsten, vochtschade …) vastgesteld worden.
Interne Kennung: 2025/2204_4