2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozu w zakresie publicznego transportu zbiorowego na obszarze Starogardzkiego Związku Powiatowo-Gminnego
Beschreibung: Planowane linie komunikacyjne: U 221315 Kokoszkowy-Starogard Gdański, U 221317 Starogard Gdański-Lubichowo-Ocypel, U 221318 Starogard Gdański-Lubichowo - Osowo Leśne, U 221319 Starogard Gdański-Rokocin-Koteże-Rokocin-Stary Las-Rokocin-Sumin, U 221321 Starogard Gdański-Janowo-Owidz, U 221322 Starogard Gdański-Skórcz-Smętowo Graniczne, U 221323 Osiek-Lisówko-Udzierz-Osiek, U 221324 Osiek-Błędno-Kasparus-Osiek, U 221326 Kulmaga-Smętowo Graniczne-Kamionka - Leśna Jania, U 221327 Smętowo Graniczne-Stara Jania-Bobrowiec, U 221328 Starogard Gdański-Owidz-Pączewo-Czarnylas-Skórcz-Leśna Jania-Smętowo Graniczne, U 221329 Starogard Gdański-Owidz-Grabowo-Skórcz-Osiek-Smętowo Graniczne, U 221330 Starogard Gdański-Owidz-Grabowo-Skórcz-Osiek-Kasparus, U 221331 Starogard Gdański-Owidz-Pączewo-Skórcz-Osiek-Kasparus, U 221336 Starogard Gdański-Dąbrówka-Bobowo-Owidz-Starogard Gdański, U 221337 Starogard Gdański-Dąbrówka-Bobowo, U 221350 Starogard Gdański-Kokoszkowy-Ciecholewy, U 221351 Starogard Gdański-Rywałd-Brzeźno Wielkie-Zduny-Szpęgawsk-Starogard Gdański, U 221352 Starogard Gdański-Rokocin-Koteże-Rokocin-Sumin, U 221353 Starogard Gdański-Owidz-Klonówka-Rywałd-Starogard Gdański, U 221354 Krąg-Linowiec-Kokoszkowy-Starogard Gdański, U 221357 Starogard Gdański-Zblewo-Czarna Woda-Osieczna, U 221358 Starogard Gdański-Miradowo-Czarna Woda, U 221359 Pączewo-Skórcz-Mirotki-Barłożno, U 221360 Pączewo-Kranek-Skórcz-Barłożno, U 221361 Zelgoszcz-Wielki Bukowiec-Czarnylas-Pączewo, U 221362 Bobowo-Pączewo-Skórcz-Wielbrandowo, U 221365 Lubichowo-Zielona Góra- Lipinki Królewskie, U 221366 Lubichowo-Wilcze Błota-Lubichowo, U 221367 Lubichowo-Zelgoszcz-Wda-Lubichowo, U 221368 Lubichowo-Osowo Leśne-Ocypel-Lubichowo, U 221369 Lubichowo-Bietowo-Szteklin-Lubichowo.
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usług przewozu w zakresie autobusowego publicznego transportu zbiorowego na obszarze Starogardzkiego Związku Powiatowo-Gminnego
Beschreibung: Świadczenie usług przewozu w zakresie autobusowego publicznego transportu zbiorowego na obszarze Starogardzkiego Związku Powiatowo-Gminnego