2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky motorové nafty
Beschreibung: Předmět veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky pohonných hmot specifikovaných v zadávací dokumentaci. Motorová nafta bude dodávána do vlastního úložiště s max. obsahem 32 000 litrů. Zásobník není vybaven přečerpávacím zařízením, dodavatel musí být schopen zajistit naplnění tohoto zásobníku. Zadavatel nerozděluje veřejnou zakázku v DNS do jednotlivých kategorií. Předpokládaná perioda výzev k podání nabídek je 8x ročně. Předpokládaná spotřeba motorové nafty činí 190.000 litrů za jeden kalendářní rok. Veřejné zakázky v DNS budou zadávány v předem neurčených nepravidelných intervalech, které budou odvislé zejména od provozních potřeb zadavatele. Zadavatel se nezavazuje k odběru uvedeného množství motorové nafty. Podrobně bude předmět jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS, včetně technických, obchodních a smluvních podmínek, vymezen vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 ZZVZ. Termíny plnění předmětu jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS budou stanovovány vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 ZZVZ.
Vorherige Bekanntmachung: 360966-2022
Interne Kennung: 001/2022/AK
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamický nákupní systém pro průběžné zadávání veřejných zakázek na dodávky motorové nafty, zavedený zadavatelem dne 24. 8. 2022.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
5. Los
Los: LOT-0001