2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění služeb manažera kybernetické bezpečnosti (MKB)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění výkonu role manažera kybernetické bezpečnosti pro zadavatele – Mendelovu univerzitu v Brně v souladu s požadavky zákona č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti, ve znění pozdějších předpisů (dále také "ZKB"). Zadavatel je povinnou osobou podle ZKB. Zadavatel poptává službu Manažera kybernetické bezpečnosti (MKB) formou outsourcingu od způsobilého externího poskytovatele — právnické nebo fyzické osoby.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79417000 Sicherheitsberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DBID: 8308