587777-2025 - Wettbewerb
Polen – Netzausrüstung – 1) Zakup firewalli do ochrony ruchu lokalizacji zdalnych. 2) Zakup firewalli zewnętrznych do lokalizacji: Szczecin ul. Arkońska 45.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel1) Zakup firewalli do ochrony ruchu lokalizacji zdalnych. 2) Zakup firewalli zewnętrznych do lokalizacji: Szczecin ul. Arkońska 45.
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia stanowi: 1) zakup firewalli ochrony ruchu lokalizacji zdalnych, 2) zakup firewalli zewnętrznych do lokalizacji: Szczecin ul. Arkońska 45. 2. Wspólny Słownik Zamówień: 32420000-3. 3. Miejsce realizacji: 1) firewalle ochrony ruchu lokalizacji zdalnych: Szczecin ul. Harcerzy 3, Szczecin ul. Citroëna 2, Koszalin ul. W. Andresa 34. 2) firewalle zewnętrzne: Szczecin ul. Arkońska 45. 4. Zakres przedmiotu zamówienia: 1) przedmiot zamówienia obejmuje: dostawę, instalację, konfigurację i wdrożenie firewalli wraz z komponentami sprzętowymi oraz kompletem wymaganej ilości licencji oprogramowania, które są wymagane do wdrożenia i osiągnięcia wymaganych funkcjonalności firewalli (w tym oprogramowania Panorama lub równoważnego), 2) wszystkie firewalle objęte przedmiotem zamówienia muszą posiadać komponent zarządczy, pozwalający na sprawne zarządzanie nimi. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru przedmiotu zamówienia określają: 1) opis przedmiotu zamówienia (zał. nr 1 do SWZ), 2) projektowane postanowienia umowy (zał. nr 2 do SWZ). Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty - na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp - jako niezgodnej z warunkami zamówienia. Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie do 60 dni od daty podpisania umowy przez Strony
Interne KennungNFZ16-WAG-II.251.5.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia stanowi: 1) zakup firewalli ochrony ruchu lokalizacji zdalnych, 2) zakup firewalli zewnętrznych do lokalizacji: Szczecin ul. Arkońska 45. 2. Wspólny Słownik Zamówień: 32420000-3. 3. Miejsce realizacji: 1) firewalle ochrony ruchu lokalizacji zdalnych: Szczecin ul. Harcerzy 3, Szczecin ul. Citroëna 2, Koszalin ul. W. Andresa 34. 2) firewalle zewnętrzne: Szczecin ul. Arkońska 45. 4. Zakres przedmiotu zamówienia: 1) przedmiot zamówienia obejmuje: dostawę, instalację, konfigurację i wdrożenie firewalli wraz z komponentami sprzętowymi oraz kompletem wymaganej ilości licencji oprogramowania, które są wymagane do wdrożenia i osiągnięcia wymaganych funkcjonalności firewalli (w tym oprogramowania Panorama lub równoważnego), 2) wszystkie firewalle objęte przedmiotem zamówienia muszą posiadać komponent zarządczy, pozwalający na sprawne zarządzanie nimi. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru przedmiotu zamówienia określają: 1) opis przedmiotu zamówienia (zał. nr 1 do SWZ), 2) projektowane postanowienia umowy (zał. nr 2 do SWZ). Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty - na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp - jako niezgodnej z warunkami zamówienia. Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie do 60 dni od daty podpisania umowy przez Strony.