2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud, reiniging en monitoring pv-installaties
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft onderhoud, reiniging en monitoring van pv-installaties. Zie bijlage 7 "Overzicht pv-installaties HHNK"
Interne Kennung: 26.0825357
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeengekomen Diensten worden verricht in de periode van 1 januari 2027 tot en met 31 december 2028 met de eenzijdige mogelijkheid voor Opdrachtgever de Overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden drie (3) maal voor de duur van twee (2) jaar te verlengen.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 26.0825357
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50000000 Servicios de reparación y mantenimiento
Clasificación adicional (cpv): 50800000 Servicios varios de reparación y mantenimiento
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: