See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: “Oftalmoloģijas aprīkojuma piegāde un uzstādīšana SIA ”Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca””
Beschreibung: “Oftalmoloģijas aprīkojuma piegāde un uzstādīšana SIA ”Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca””
Interne Kennung: ZRS 2026/8
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0013
Titel: Oftalmoskops
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Iespējams iegādāties papildu 5 (piecas) vienības katrā Iepirkuma daļā.