2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce silnice č. II/240 – hranice okresu LT – Verneřice – Valkeřice – Františkov nad Ploučnicí - PD + IČ + DP
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení projektových prací (PD), inženýrské činnosti (IČ), výkonu dozoru projektanta (DP) a případná součinnost při výběru zhotovitele stavby. Předmětem plnění díla je zpracování projektové dokumentace včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr za účelem realizace stavby „Rekonstrukce silnice č. II/240 – hranice okresu LT – Verneřice – Valkeřice – Františkov nad Ploučnicí“. Projektová dokumentace bude plně respektovat účel realizace díla, a to kompletní rekonstrukci stávající silnice číslo II/240 v úseku od hranice okresu Litoměřice po křižovatku se silnicí číslo II/262 ve Františkově nad Ploučnicí, tj. od km 71,798 do km 80,934. Minimální předpokládaný rozsah rekonstrukce komunikace II/240, včetně jejích součástí, je pro přehlednost rozdělen do 4 úseků a stanoven majetkovým správcem Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: KUUK/053821/2026/INV/VZ-INV/0068
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku v souladu s § 100 odst. 1 zákona jsou obsaženy ve smlouvě o dílo a jejích přílohách.