2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa niszczarek
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest zawarcie umów ramowych na dostawę niszczarek, zwanych w dalszej części SWZ „asortymentem”. 2. Zamawiający dopuszcza złożenie ofert częściowych w podziale na 5 zadań: 1) Zadanie nr 1 – dostawa niszczarek przybiurkowych P-4, 2) Zadanie nr 2 – dostawa niszczarek biurowych P-4, 3) Zadanie nr 3 – dostawa niszczarek biurowych P-5, 4) Zadanie nr 4 - dostawa niszczarek biurowych P-7, 5) Zadanie nr 5 – dostawa niszczarki przemysłowej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 5 do SWZ (odpowiedni do zadania). 4. Wykonawca, w zadaniu nr 1-4 zobowiązany będzie udzielić 36 miesięcznej rękojmi oraz gwarancji na zaoferowany asortyment oraz w zadaniu nr 5 zobowiązany będzie udzielić 12 miesięcznej rękojmi oraz gwarancji na zaoferowany asortyment. 5. Zamawiający wymaga wskazania w ofercie wykonawcy producenta i modelu/typu lub innych danych jednoznacznie identyfikujących oferowany asortyment. W przypadku niewskazania w ofercie danych jednoznacznie identyfikujących oferowany asortyment, Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy. Pod nazwą „Producent” należy rozumieć nazwę firmy, pod którą sprzedawany jest oferowany asortyment, bądź przedsiębiorcę wprowadzającego towar do obrotu na terytorium RP. 6. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych w postaci karty katalogowej oferowanego asortymentu, zawierającej co najmniej: nazwę Producenta i model/typ lub inne dane jednoznacznie identyfikujące asortyment oraz w zadaniu nr 1 -4 parametry techniczne asortymentu takie jak: Poziom bezpieczeństwa DIN 66399, ilość jednorazowo niszczonych kart A4 (80g), Rodzaj niszczonych nośników, szerokość szczeliny wejściowej, pojemność kosza na ścinki, moc silnika. W Zadaniu nr 5: Poziom bezpieczeństwa DIN 66399, szer. szczeliny wejściowej, ilość jednorazowo niszczonych kart A4, wydajność (kg) cięcia papieru na godzinę, pojemność kosza na ścinki. 7. Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeżeli potwierdzają, że oferowany asortyment spełnia określone przez Zamawiającego wymagania. 8. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Zamawiający informuje, że pomimo przewidzenia wezwania, nie wezwie do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub gdy mimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 9. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych. 10. Przedmiotowe środki dowodowe sporządzone w języku obcym muszą zostać złożone wraz z tłumaczeniem na język polski. 11. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania jeżeli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia nie zostaną przyznane.
Interne Kennung: WZP-1748/25/111/Z
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego w celu zawarcia umowy ramowej na podstawie art. 132 ustawy, w zw. z art. 311 ust. 1 pkt 1 w zw. z art. 314 ust. 1 pkt. 1 oraz aktów wykonawczych do niej, o wartości zamówienia równej progowi unijnemu lub większej. 2. Zamawiający (w każdym zadaniu), zgodnie z art. 139 ustawy, przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawców, których oferty uzyskają w kryteriach oceny ofert pozycje od 1 do 3, w zakresie braku podstaw wykluczenia.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30191400 Reißwölfe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – dostawa niszczarek przybiurkowych P-4
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest zawarcie umów ramowych na dostawę niszczarek, zwanych w dalszej części SWZ „asortymentem”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 5 do SWZ (odpowiedni do zadania). 3. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych w postaci karty katalogowej oferowanego asortymentu, zawierającej co najmniej: nazwę Producenta i model/typ lub inne dane jednoznacznie identyfikujące asortyment oraz parametry techniczne asortymentu takie jak: Poziom bezpieczeństwa DIN 66399, ilość jednorazowo niszczonych kart A4 (80g), Rodzaj niszczonych nośników, szerokość szczeliny wejściowej, pojemność kosza na ścinki, moc silnika.
Interne Kennung: WZP-1748/25/111/Z/1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – dostawa niszczarek biurkowych P-4
Interne Kennung: WZP-1748/25/111/Z/2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – dostawa niszczarek biurkowych P-5
Interne Kennung: WZP-1748/25/111/Z/3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – dostawa niszczarek biurkowych P-7
Interne Kennung: WZP-1748/25/111/Z/4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – dostawa niszczarki przemysłowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest zawarcie umów ramowych na dostawę niszczarek, zwanych w dalszej części SWZ „asortymentem”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX SWZ oraz załącznik nr 5 do SWZ (odpowiedni do zadania). 3. Zamawiający żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych w postaci karty katalogowej oferowanego asortymentu, zawierającej co najmniej: nazwę Producenta i model/typ lub inne dane jednoznacznie identyfikujące asortyment oraz parametry techniczne asortymentu takie jak: Poziom bezpieczeństwa DIN 66399, szer. szczeliny wejściowej, ilość jednorazowo niszczonych kart A4, wydajność (kg) cięcia papieru na godzinę, pojemność kosza na ścinki.
Interne Kennung: WZP-1748/25/111/Z/5