587844-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Server – V 00825 – Psychiatrická nemocnice v Opavě – kybernetická bezpečnost nemocnice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelV 00825 – Psychiatrická nemocnice v Opavě – kybernetická bezpečnost nemocnice
BeschreibungZadavatel si vyhrazuje právo rozdělit veřejnou zakázku na jednotlivé části. Zakázka je v souladu s § 35 zákona o zadávání veřejných zakázek rozdělena na následující 4 části: 1) Část 1: Analýzy rizik a další dokumentace systému řízení bezpečnosti 2) Část 2: Dodávka a implementace infrastruktury pro posílení kybernetické bezpečnosti 3) Část 3: Pořízení a implementace Endpoint protection řešení (EDR) 4) Část 4: Audit kybernetické bezpečnosti Aktuálně je zadávána část 1, 2 a 3. V rámci tohoto zadávacího řízení proto může účastník podat nabídku na část 1, 2, 3 zakázky, případně více z nich či všechny tyto části. V rámci každé části zakázky musí být účastníkem nabídnuto vždy kompletní plnění dané části zakázky, a to v souladu s podmínkami zadávací dokumentace.
Interne KennungV 00825
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 32420000 Netzausrüstung, 72300000 Datendienste, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 90711100 Risiko- oder Gefahrenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor, 72150000 Beratung im Bereich Computerprüfung und Hardwareberatung
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1: Analýzy rizik a další dokumentace systému řízení bezpečnosti
BeschreibungPodrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 1 je obsažena v příloze smlouvy pro část 1 – technická specifikace (příloha č. 3 zadávací dokumentace).
Interne KennungČást 1
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90711100 Risiko- oder Gefahrenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72150000 Beratung im Bereich Computerprüfung und Hardwareberatung
LosLOT-0003
TitelČást 3: Pořízení a implementace Endpoint protection řešení (EDR)
BeschreibungPodrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 3 je obsažena v příloze smlouvy pro část 3 – technická specifikace (příloha č. 5 zadávací dokumentace).
Interne KennungČást 3
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72300000 Datendienste, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware
LosLOT-0002
TitelČást 2: Dodávka a implementace infrastruktury pro posílení kybernetické bezpečnosti
BeschreibungPodrobná technická specifikace předmětu plnění pro část 2 je obsažena v příloze smlouvy pro část 2 – technická specifikace (příloha č. 4 zadávací dokumentace).
Interne KennungČást 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72611000 Technische Computerunterstützung