2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa aparatury medycznej do sprawowania opieki kardiologicznej. POWTÓRKA II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury medycznej do sprawowania opieki kardiologicznej opisanej w załączniku nr 3a i 3b do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 334267-2026
Interne Kennung: ZP/PN/33/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, skraca termin składania ofert do 15 dni w niniejszym postepowaniu ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia w celu zapewnienia terminowej realizacji projektu współfinansowanego ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), którego ostateczny termin zakończenia upływa w dniu 30 czerwca 2026 r. Zachowanie terminu podstawowego na składanie ofert rodzi ryzyko utraty dotacji przyznanej na realizację ww. projektu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 2 - Pulsoksymetry
Beschreibung: Dostawa polsoksymetrów - sztuk 10 Szczegółowy opis i parametry techniczne zawiera "Opis przedmiotu zamówienia Część 2" stanowiący Załącznik nr 3b do SWZ
Interne Kennung: Część 2