587857-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Kraftfahrzeuge – Nakup vozil za ZD Kamnik
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nakup vozil za ZD Kamnik
Beschreibung: Javno naročilo zajema nakup naslednjih vozil za ZD Kamnik: SKLOP 1: Nakup reševalnega vozila za nenujne prevoze SKLOP 2: Nakup dveh osebnih vozil za patronažno službo
Interne Kennung: JN-78591
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen, 34114110 Rettungswagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nakup reševalnega vozila za nenujne prevoze
Beschreibung: Predmet naročila je nakup reševalnega vozila za nenujne prevoze za ZD Kamnik.
Interne Kennung: 529460
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
Los: LOT-0002
Titel: Nakup dveh osebnih vozil za patronažno službo
Beschreibung: Predmet naročila je nakup dveh osebnih vozil za patronažno službo, in sicer 1 vozilo na bencinski pogon in 1 vozilo na lahki hibridni pogon.
Interne Kennung: 529461
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen