587877-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden – Openbare Europese aanbesteding voor onderhoud brandmeld-en inbraakinstallaties
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpenbare Europese aanbesteding voor onderhoud brandmeld-en inbraakinstallaties
BeschreibungDe opdrachtgever is voornemens middels deze procedure één opdrachtnemer te selecteren waarmee een overeenkomst wordt gesloten. De overeenkomsten worden separaat per opdrachtgever gesloten.
Interne Kennung25.2026.BI01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50711000 Reparatur und Wartung von elektrischen Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31625000 Einbruchs- und Feuermelder
5. Los
LosLOT-0000